Účes na ples z clip in vlasov

Čaká vás v najbližšej dobe účasť na plese a už teraz premýšľate o vhodnom účese? Mnohé ženy si k dokonalému účesu na ples pomáhajú aj clip in vlasmi, čo je v dnešnej dobe veľmi obľúbená a dostupná metóda predlžovania vlasov.
Pomocou clip in vlasov si môžete dovoliť aj komplikovanejšie spoločenské účesy, v ktorých budete na plese skutočne žiariť.
Ak si plánujete nechať urobiť účes na ples u kaderníčky, spýtajte sa jej na možnosť využitia clip in vlasov. Niektoré kadernícke salóny vám zabezpečia aj clip in vlasy, alebo si clip in vlasy prinesiete sama.
Tak či onak, aplikácia clip in vlasov netrvá dlho a vďaka jednoduchému systému pripínania pomocou malej pukačky si teda môžete u kaderníčky vyskúšať niekoľko účesov na ples s využitím clip in vlasov.
Clip in vlasy znesú bez problémov aj tepelnú úpravu, teda máme na mysli žehlenie či natáčanie, takže nemusíte mať strach, že by výber účesu bol kvôli tomuto obmedzený. Je však lepšie voliť kvalitné pravé ľudské clip in vlasy.
Okrem clip in vlasov v podobe jednotlivých prameňov, ktoré sa využívajú na predĺženie či zahustenie vlasov, sa dajú kúpiť aj clip in príčesky  v podobe už hotových účesov. Napríklad rozličné drdoly a podobne, takže aj toto je možnosť, ako využiť clip in vlasy na vytvorenie krásneho spoločenského účesu na ples.